ICCP programmis osaleja kulud ja tulud

Kogu meie programm on mittetulunduslik. Programmis osalemise kulud on viidud miinimumini, et katta hädavajalikud kulutused interneti kodulehe hoolduseks, suhtekorralduseks ICCP peakontoriga New Yorgis, reklaammaterjalide välja töötamiseks ning personalikulude katteks. Meie soov on, et igal Eesti noorel oleks võimalus osaleda ICCP programmis sõltumata tema majandulikust olukorrast. Meid aitavad mitmed firmad ja toetusfondid.

Kulud:
 1. Registreerimine 0 € (kodulehelt)  
 2. Intervjuutasu 65 € (millest 32 € tagastatakse lepingu sõlmimisel). Juhul kui te intervjuud ei läbi siis 32 € tagastatakse teile kohe!
 3. ICCP osalustasu: 300.- USD (tasutakse alles lepingu sõlmimisel. Võimalus taotleda osalustasu toetust 100-300.-USD ulatuses, avalduse alusel)
 4. USA viisa tasu: ca 83 € (makstakse kevadel USA saatkonda)
 5. edasi-tagasi lennupilet: (550-860 €, makstakse kevadel) 

NB! Osalustasu 300.-USD tasutakse peale lepingu sõlmimist ja seda tingimusel, et on edukalt läbitud intervjuu voor. ICCP maksab tagasi  300.- USD, juhul kui ICCP peakontor teie ankeeti ei aksepteeri. Senini on tagsilükkamis olnud alla 1%-i. Juhul kui ankeet on saadetud juba New Yorgi ICCP peakontorisse ja osaleja soovib programmist loobuda, siis oslustasu (300.-USD) tagasi enam ei maksta.

ICCP ei garanteeri viisa saamist! Seda otsustab Ameerika Saatkond. Juhul kui viisat ei väljastata siis ICCP maksab oslustasust (300.-USD) tagasi 200.- USD. Senini on tagsilükkamis USA Saatkonnast olnud alla 1%-i.


Tulud:

 • Kasvataja (counselor) palk al. 1300.- USD ( 10 nädala eest, üldjuhul tublisti rohkem)
 • Abitööliste (maintenance) palk al. 1500 USD ( 10 nädala eest, üldjuhul tublisti rohkem)
 • Vetelpäästja (life quard) palk al. 12.00.-USD / tunnis (oslustasu 750.-USD)
 • elamine ja söök on tasuta + ekskursioonid ja muud ettevõtmised, mida laager korraldab
 • tervisekindlustus (14 nädalaks) on tasuta
 • ICCP infotugi läbi terve suve
 • ICCP programmis osalemise toetus 100-300 USD (ainult avalduse alusel).